آشنایی با مجموعه

گروه متریال معماری با تکیه بر دانش آکادمیک و تجربه چندین ساله موسسین خود در زمینه معماری،دکوراسیون و شهرسازی،سعی در آگاه سازی عموم مردم از راه های اصولی چیدمان،ساخت و ترمیم ساختمان ها و همچنین ارتباط بدون واسطه مصرف کنندگان نهایی با تولید/توزیع/واردکنندگان کالاهی ساختمانی و معماری با هدف حذف عناصر واسطه دارد.

ماموریت

در شرایط  بحرانی اقتصادی در کشور،بسیارند افرادی که با زیاده خواهی و طمع خود می کوشند تا با پدیده ناپسند واسطه گری غیرمتعارف و با ایجاد بازار سیاه برای کالاهای ساختمانی و تشکیل شبکه های رانتی برای کسب سودهای کلان و همچنین فرار از پرداخت مالیات، از ناآگاهی مصرف کنندگان سوء استفاده می نمایند.گروه متریال معماری در یک برنامه مدون ۲ ساله با تشکیل یک بازار هدفمند و بدون واسطه در پی کمک به اصلاح نظام اقتصادی جامعه در زمینه خرید و فروش خرد و کلان و کمک ولو ناچیز به بر طرف نمودن مشکلات این چنینی دارد.

چشم انداز

گروه متریال معماری در یک چشم انداز میان مدت ۵ ساله و با هدف کمک به کارخانجات و کارگاه های تولید کننده داخلی و همچنین فراهم آوردن بستری مناسب برای ایجاد بازار برون مرزی برای کالای با کیفیت ایرانی،اقدام به تشکیل بازار تخصصی معماری،شهرسازی و ساختمان نموده و درصدد استقرار در موقعیت پلی بینابین در بازار داخل و خارج کشور می باشد.

تیم مدیران و سرپرستان

در این قسمت سعی در آن داریم تا با اعضای هیئت مدیره،مدیران و سرپرستان گروه متریال معماری آشنا شویم.

دکتر بهروز پوراحمدی

دکتر بهروز پوراحمدی

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره

برای آشنایی بیشتر روی دکمه های زیر کلیک کنید

مهندس وحید جوادی فر

مهندس وحید جوادی فر

نایب رئیس هیئت مدیره/استراتژیست بازاریابی

برای آشنایی بیشتر روی دکمه های زیر کلیک کنید

برخی از خدمات ما عبارتند از:

-مشاوره در زمینه طراحی و اجرای پروژه های مهندسی معماری،ساختمان،عمران و طراحی دکوراسیون؛

-بازاریابی و بازارپردازی تمامی محصولات مرتبط با معماری و ساختمان؛

-ارتباط مستقیم تولید کننده/توزیع کننده /وارد کننده با مصرف کننده نهایی به منظور حذف عناصر واسطه و تعدیل قیمت ها؛

-معرفی کتب و مقالات معماری و ساختمان؛

آنچه مشتریان ما می گویند . . .

به محض درخواست مشاوره،مشاوران متریال معماری به صورت رایگان با مجموعه ما تماس گرفته و سوالات ما را پاسخ دادند و من از این مشتری مداری آنها به وجد آمدم.

صنایع سنگ بخشی

صنایع سنگ بخشی

پس از انجام خدمات مشاوره ای تصمیم به عضویت در نمایشگاه مجازی گروه متریال معماری گرفتیم و به محض ارسال اطلاعات و عقد قرارداد،غرفه مجازی ما ساخته شد و پس از تنها ۱۱ روز از آغاز تبلیغات،بازخورد مثبتی از جانب مراجعین دریافت کردیم.

شیرآلات آبادی

شیرآلات آبادی

سلام؛من تازه در وب سایت گروه متریال معماری غرفه اجاره کردم،و هنوز بازخوردی نگرفتم اما پرسنلش خیلی حرفه ای و آنتایم هستند.البته به دلیل قیمت خیلی پایین تبلیغاتشون امیدی به بارخورد ندارم ولی چون واقعا هزینه پایینی گرفتن،به ریسکش خیلی می ارزید.

گرین هوم دیزاین

گرین هوم دیزاین

تماس با ما

برای ارتباط با ما کافیست تا فرم زیر راتکمیل نمایید